Hakkımızda

Web sitemiz iş arayan işsizler için oluşturulmuştur. İşe alım sürecinde size rehberlik edecek bir dizi belge burada mevcuttur. Web sitesinde örneklerin yanı sıra ücretsiz olarak indirilebilen CV şablonları ve modelleri bulacaksınız. Farklı iş pozisyonlarına başvurmanız için size geleneksel ve modern belge biçimleri sunuyoruz.

Web sitesi iki tür belge sunar

– bir DOC dosyası – bilgisayarınızın sabit diskine kaydedilecek ve bir metin düzenleyici kullanılarak düzenlenecek düzenlenebilir bir şablon,

– bir CV belgesi oluşturucu – web sitesinde tek tek doldurulacak kutular: kişisel veriler, iletişim bilgileri, eğitim, mesleki deneyim ve ek beceriler. Dosya daha sonra PDF formatına dönüştürülür ve bilgisayarınızın sabit diskine kaydedilir. Yaratıcı, kullanımı çok hızlı ve sezgiseldir. Verilerin güvenliğini önemsiyoruz ve onları sunucuya kaydetmiyoruz.

Türkiye, Büyük Britanya’da (İngiltere, İskoçya, Galler veya İrlanda) veya Avustralya’da veya Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’da bir iş mi arıyorsunuz? Size bu ülkelerde geçerli olan İngilizce CV şablonları sunuyoruz. Batı Avrupa’da (Almanya, İsviçre, Avusturya, Belçika gibi ülkelerde) çalışmayı düşünüyorsanız, size Almanca özgeçmiş modelleri tabanı ve bir özgeçmiş oluşturucu sunuyoruz. İşe alım belgelerimiz Hollanda, Danimarka ve Norveç’te de kullanılmaktadır.

yukarı